Rodzinka.pl: Daj żonie palec...! (203)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boska serwuje rodzinie ślimaki na obiad. Trwa rywalizacja w grę Monopol. Okazuje się, że Marek nie ma sobie równych. Natalia wykorzystuje dobry humor i talent Ludwika do codziennych obowiązków.

Oglądaj w telewizji

Pon 1.07 20:10
TVP HDlogo

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Boska zainspirowana kulturą francuską serwuje zaskoczonej rodzinie ślimaki na obiad. Zosia uzmysławia Kacprowi i Kubie, jak bardzo się wzajemnie kochają jako bracia. Starszy z Boskich dowiaduje się o kolejnej porażce młodszego w szkole. Mimo to rozpiera go duma.W domu rodzinki trwa rywalizacja w grę Monopol. Okazuje się, że Marek nie ma w nią sobie równych. Tymczasem Natalia wykorzystuje dobry humor Ludwika oraz jego liczne talenty w codziennych obowiązkach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...