Szkoła (414)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wyjściu z odwyku Maja zmienia szkołę i zaprzyjaźnia się z Antkiem. Jego dziewczyna jest zazdrosna. Weronika kocha się w Piotrku, który fascynuje się UFO. Nastolatka udaje, że porwali ją kosmici.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Nowa uczennica liceum, Maja Góralska, niedawno zakończyła terapię odwykową. Zdecydowała się zmienić szkołę, żeby jak najszybciej zapomnieć o nałogu. Nastolatka od razu znajduje kolegę - Antka Staszkiewicza. Jego dziewczyna jest pewna, że Maja chce odbić jej chłopaka. Gimnazjalistka Weronika Grabecka jest skrycie zakochana w Piotrku Ciechańskim. On nie zauważa koleżanki, ponieważ całą swoją uwagę poświęca gromadzeniu kolejnych informacji dotyczących UFO i istot pozaziemskich. Weronika postanawia udawać, że porwali ją kosmici.

Występują

Zobacz także

Ładuję...