Lekarze | sezon 2 odc. 12: Powrót

serial obyczajowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maks z pozostałymi lekarzami z Somalii przebywa w szpitalu. Wspólne przeżycia zbliżyły do siebie Kellera i Olgę. Florczyk daje do zrozumienia Ordzie, że nie ułatwi mu kariery w Warszawie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) dołączyła do zespołu po tym, jak rozstała się z narzeczonym w Warszawie i nie została przyjęta na upragniony staż z transplantologii. Wyszło na jaw, że ordynator Leon Jasiński (Jacek Koman) jest jej ojcem.

W tym odcinku

Maks wraz z pozostałymi lekarzami, którzy wrócili z Somalii, przebywa w warszawskim szpitalu. Okazuje się, że są zdrowi. Wspólne niebezpieczne przeżycia zbliżyły do siebie Kellera i Olgę. W tym czasie w Copernicusie lekarze zajmują się 60-letnią Sophie. Florczyk daje do zrozumienia Ordzie, że nie ułatwi mu kariery w Warszawie. Chirurg jest załamany. Leon przeprowadza wykład na uczelni medycznej w Bydgoszczy. Doskonale się odnajduje w nowej roli. Maks wraca do Torunia. Zostaje serdecznie powitany przez zespół. Spotyka się też z Alicją. Jest wdzięczny za wszystko, co dla niego zrobiła. Lekarka musi podjąć trudną decyzję, czy wyjechać na półroczne szkolenie w Houston.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...