Teleman

Lekarze

serial obyczajowy Polska
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Perypetie Alicji Szymańskiej (Magdalena Różczka) - ambitnej lekarki stawiającej pierwsze kroki na drodze kariery zawodowej. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a jej relacje z partnerem (Piotr Polk) się skomplikowały, postanawia rozpocząć nowy rozdział w życiu. Porzuca narzeczonego w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu Copernicus prowadzonym przez Elżbietę Bosak (Danuta Stenka) widzi szansę na swój zawodowy rozwój. Dołącza do zespołu oddanych i zaangażowanych w pracę lekarzy.

Występują

Ostatnie odcinki

Lekarze: Wbrew planom (65)

Do Copernicusa trafia 36-letni Jarosław Chrobak, samotny ojciec bliźniaków. Mężczyzna musi być pilnie poddany operacji przeszczepienia wątroby. Hanna zauważa, że Przemek coś czuje do Anny.

Lekarze (64)

Orda ratuje mężczyznę, któremu narzeczona wbiła nóż w serce. Siostra Karskiego z obrzękiem mózgu trafia do Copernicusa. Michał odkrywa oszustwa ojca. Dzieli się swoją wiedzą z Florczykiem.

Lekarze (63)

Michał odkrywa w gabinecie ojca listę lekarzy, których Tadeusz zamierza zwolnić. Wanat spotyka się z matką Irminy. Kobieta żąda, aby zapłacił jej córce 100 tysięcy złotych.

Ładuję...