Ojciec Mateusz 17: Gwiazdor (215)

serial kryminalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alicja, agentka popularnego aktora, zostaje zamordowana. Policja odkrywa, że ofiara zbrodni współpracowała z brukowcami.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.07 9:50
TVP HDlogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W sandomierskim liceum trwa zjazd absolwentów. Wśród zaproszonych gości są aktor Tomasz Zaremba (Mariusz Bonaszewski) i jego agentka Alicja (Hanna Konarowska). Dyrektor szkoły (Jan Korwin-Kochanowski) prosi Możejkę o zorganizowanie turnieju szachowego dla uczniów. Zaremba zaczepia Agatę (Karolina Kominek), sprzedawczynię w lokalnej cukierni. Jej matka jest agresywna wobec gwiazdora. Agata otrzymuje od Alicji tajemniczą kopertę. Wkrótce policjanci znajdują ciało agentki w domu Zaremby. Aktor spotyka się z Mateuszem i zostaje zatrzymany. Dziubak odkrywa, że Alicja współpracowała z brukowcami. Policjanci odzyskują zniszczony testament Zaremby.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...