Szkoła (381)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radek obiecuje koleżance, że w zamian za randkę doprowadzi do odwołania sprawdzianu z informatyki. Okłamuje nauczycielkę, że jej kuzyn trafił do szpitala. Tymczasem Konrad zostaje zwerbowany do sekty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Radek Borysiak obiecuje koleżance, że sprawi, że zostanie odwołany sprawdzian z informatyki. W zamian Ada pójdzie z nim na randkę. Nastolatek okłamuje nauczycielkę, że jej kuzyn trafił do szpitala. Tymczasem 19-letni Konrad Świtalski załamuje się po rozwodzie rodziców i zostaje zwerbowany do sekty. Przywódca grupy zaczyna wyłudzać od niego pieniądze. Tymczasem Sylwia Marczyk, która jest zakochana w chłopaku, odkrywa, że jest on pod wpływem oszustów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...