Szkoła (365)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Jurek za pieniądze umawia kolegów ze swoją starszą siostrą. Niebawem znajduje kolejny sposób na zarobek. Tola ma na ciele niepokojące siniaki. Przyjaciółki sądzą, że jest bita przez chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalista Jurek za pieniądze umawia kolegów ze swoją starszą siostrą Beatą. Zazdrosny partner dziewczyny kończy ich związek. Wówczas Jurek znajduje inny sposób na zarobek. Kradnie siostrze telefon i w jej imieniu umieszcza w internecie komentarze pod zdjęciami kolegów. Inna uczennica gimnazjum Tola zauważa na ciele niepokojące siniaki. Przyjaciółki sądzą, że nastolatka jest bita przez swojego chłopaka. Rozpowiadają tę plotkę w szkole. Przerażony Kuba wskazuje jako sprawcę ojca Toli.

Występują

Zobacz także

Ładuję...