Szkoła (363)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjaliści Bartosz i Hubert są przyjaciółmi. Różne wyniki z testu wystawiają ich relację na próbę. Matka Rafała publikuje w internecie zdjęcia syna bez jego zgody. Licealista planuje zemstę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjaliści Bartosz Słupecki i Hubert Leśniewski są przyjaciółmi. Drugi z nich popełnia błąd podczas pisania testu, przez co otrzymuje gorszą ocenę. Między nastolatkami dochodzi do kłótni. Hubert, który świetnie gra w koszykówkę, zaprzyjaźnia się z członkami szkolnej drużyny. Bartek uważa, że chłopak znalazł nowe towarzystwo, by zrobić mu na złość. Mama licealisty, Rafała Zięciny, publikuje w internecie zdjęcia syna bez jego zgody. Konto kobiety na portalu społecznościowym obserwują koledzy nastolatka, którzy potem mu dokuczają. Chcąc zemścić się na matce, Rafał zamieszcza w sieci jej prowokacyjne fotografie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...