Policjantki i Policjanci (170)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emilka jest wściekła na kuzynkę, która bałagani jej w domu. Na dodatek Zosia prosi o pożyczenie auta. Emilka nie umie odmówić. Na służbie dostaje z Krzyśkiem zgłoszenie o zaginionej uczennicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Podglądając pracę funkcjonariuszy z wydziału prewencji, widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków, w których królują bieda, przemoc i przestępczość. Opowieść nie ogranicza się jednak do sfery zawodowej policjantów. Bohaterowie serii zostają ukazani również po godzinach. Muszą radzić sobie ze stresem i dokonywać wyborów w codziennym życiu, które często determinuje ich praca.

W tym odcinku

Emilka jest wściekła na kuzynkę, która sieje w jej domu bałagan. Na dodatek Zosia prosi o pożyczenie samochodu. Emilka nie potrafi odmówić i jedzie do pracy tramwajem. Na służbie dostają z Krzyśkiem zgłoszenie o zaginionej uczennicy. Tego dnia policjanci poznają też wyjątkowo naiwnego pechowca, który dał się podejść sprytnej oszustce. Po pracy Krzysiek odwozi Emilkę. Zosia komplementuje go i zastanawia się, jak to możliwe, że Emilka jest sama kiedy ma takiego partnera.

Występują

Zobacz także

Ładuję...