Teraz albo nigdy! | sezon 2 odc. 8

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Promocja książki Basi okazała się klapą, ale następnego dnia już lepiej sie sprzedaje. Bartek zaprasza więc Basię na kolację do hotelu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień promocji książki Basi. Dziewczyna robi dobrą minę do złej gry, ale nie da się ukryć, że spotkanie pisarki z czytelnikami okazało się klapą. Andrzej zarzuca Bartkowi brak profesjonalizmu. Basia jest zła za ten atak. Następnego dnia książka zaczyna się lepiej sprzedawać. Z tej okazji Bartek zaprasza Basię na intymną kolację do hotelu, w którym ma na stałe wynajęty pokój. Rodzice Basi się rozwodzą. Łucja flirtuje ze swoim prawnikiem, a Waldemar wyjeżdża z Warszawy, by szkolić lotników. Na 33 urodziny Michała przyjeżdża Ela (Magdalena Różyczka) i Dana (Katarzyna Warnke) z dziewczynkami. Ewa przygotowuje niespodziankę. Andrzej boryka się z problemem utraty klubu. Romans z Marzeną mógłby rozwiązać ten kłopot, ale dla Andrzeja jest to nie do przyjęcia. Marcin konsultuje się z prawnikiem. Ten znajduje radę na problemy Andrzeja i tym samym plan Marzeny nie dochodzi do skutku. Michał poznaje Witolda (Wojciech Pszoniak), którego dzięki graniu na giełdzie stać na egzotyczne wyprawy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...