Teraz albo nigdy! | sezon 2 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej zgadza się zanieść Basi zaproszenie. Widzi ją jak wchodzi do domu z Bartkiem. W aptece Marty pojawia się kochanka Roberta, Iwona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa.

W tym odcinku

Andrzej po namowie Marcina zgadza się zanieść Basi zaproszenie na specjalny wieczór bollywoodzki. Widzi Basię, jak w wielkiej komitywie wchodzi do domu razem z Bartkiem. Marta dostaje propozycję wprowadzenia zmian w 10 aptekach. Robert pomaga jej przygotować prezentację na zebranie kierowników tych aptek. Michał ma problem z Karolem, który grozi wycofaniem się ze spółki, a w końcu wyjeżdża na kilka dni za miasto. W aptece Marty pojawia się kochanka Roberta, Iwona. Robert po zdjęciu gipsu chce - zgodnie z umową - wyprowadzić się z domu, ale Marta pozwala mu zostać, dopóki nie znajdzie mieszkania. Basia wręcza przyjaciołom swoją książkę "Kaktus w serce". Robert żąda od Iwony, aby odczepiła się od Marty. Marcin odprowadza Julię na lotnisko. Marzena informuje Andrzeja, że błąd procedury może spowodować, iż straci klub.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...