Teraz albo nigdy! | sezon 2 odc. 6

serial obyczajowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iwona nie może pogodzić się z odejściem Roberta. Marta zwierza się ojcu ze swoich małżeńskich kłopotów. Ojciec przyjeżdża do Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, młodych ludzi, którzy prowadzą dynamiczne życie i mają ciekawą pracę. Każdy z nich jest na życiowym zakręcie. Wszyscy próbują poukładać sobie ważne sprawy od nowa.

W tym odcinku

Iwona (Tamara Arciuch) nie może się pogodzić z odejściem Roberta. Usiłuje się z nim spotkać. Marta zwierza się ojcu ze swoich małżeńskich kłopotów. Ten przyjeżdża do Warszawy. Rozmowa z zięciem jest dla niego dużym zaskoczeniem. Widzi, że Robertowi naprawdę zależy na Marcie. Mówi o tym córce, licząc, że przemyśli decyzję o rozwodzie. Robert publicznie przeprasza żonę za swoje postępowanie. Ewa prosi Martę by oceniła jej nowego znajomego Witolda (Wojciech Pszoniak). Marcin po upojnej nocy z Julią nie przychodzi na nagranie do radia. Basia dzielnie go zastępuje, za co dostaje propozycję prowadzenie własnej audycji. Julia przyjmuje ofertę prowadzenia wykładów na uczelni w USA. Waldemar, ojciec Basi, godzi się na rozwód.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...