Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 336

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor został zaatakowany przez strusie. Stratowanego i podziobanego mężczyznę przyprowadza na SOR teść. Pacjent kłamie, że go pobito. Pomocy lekarskiej wymaga również dziecko z infekcją wirusową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy zgłasza się 40-letni Wiktor, który został zaatakowany przez strusie. Stratowanego i podziobanego mężczyznę przyprowadza jego teść. Pacjent nie chce się przyznać, co tak naprawdę się wydarzyło i okłamuje rejestratorkę, że został pobity. Rannym zajmuje się dr Eryk Wajman. Do szpitala dociera młoda dziewczyna z 7-letnim Piotrusiem, którym się opiekuje. Chłopczyk jest w bardzo złym stanie. Od kilku dni cierpi na infekcję wirusową, wymiotuje i ma biegunkę. Małego pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...