Świat według Kiepskich | odc. 71: Telewidz

serial komediowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boczek przychodzi do Kiepskich obejrzeć telewizję. Mijają kolejne godziny, Ferdek i Halina są coraz bardziej zmęczeni obecnością gościa. Wreszcie Ferdek postanawia pozbyć się go podstępem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Pewnego ranka Boczek przychodzi do mieszkania Kiepskich, aby popatrzeć na telewizję. Mijają kolejne godziny, a Ferdek i Halina są coraz bardziej zmęczeni obecnością gościa, który cały czas siedzi przed telewizorem i z zadowoleniem skacze po kanałach. Ponieważ nie skutkują żadne subtelne prośby, aby sąsiad opuścił wreszcie ich mieszkanie, Ferdek postanawia pozbyć się go podstępem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...