Świat według Kiepskich | sezon 16 odc. 441: Szpital przemienienia

serial komediowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ferdek często narzeka na zdrowie. Pewnego dnia odmawia wstania z łóżka. Halina chce wysłać go do szpitala. Kiepski narzeka na państwową służbę zdrowia. Proponuje, by żona leczyła go w domu.

Oglądaj w telewizji

Wt 25.01 16:30
Polsat Serialelogo

Opis

W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

W tym odcinku

Ferdek coraz częściej narzeka na zdrowie. Jego samopoczucie jest coraz gorsze. Pewnego dnia odmawia wstania z łóżka. Widząc męża w takim stanie, Halina chce wysłać go do szpitala. Kiepski z miejsca zaczyna narzekać na państwową służbę zdrowia. Proponuje, aby żona jako profesjonalna pielęgniarka, leczyła go w domu. Wkrótce okazuje się, że hospitalizacją w prywatnej klinice państwa Kiepskich interesują się również ich sąsiedzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...