Świat według Kiepskich | odc. 65: Sandały ojca Gaudentego

serial komediowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozchodzi się wieść, że Paździoch zamówił we Włoszech kosztowne sandały ojca Gaudentego z Kornwalii. Buty są gwarantem powodzenia w życiu i finansach. Wszyscy zazdroszczą mu zakupu.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.07 12:15
Polsat Filmlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Wśród sąsiadów rozchodzi się wieść, że Marian Paździoch zamówił we Włoszech parę kosztownych sandałów słynnego ojca Gaudentego z Kornwalii. Buty są gwarantem powodzenia w życiu i finansach. Wszyscy zazdroszczą Paździochowi zakupu. Jedynie Ferdek Kiepski pozostaje sceptyczny, twierdząc, że nie wierzy w zabobony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...