Teleman

Nasz nowy dom (27)

reality show Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Nowogród. W jednym z domów mieszkają 23-letni Adrian i jego dwie młodsze siostry. Po śmierci rodziców chłopak został opiekunem sióstr. Próbuje stworzyć im namiastkę domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk, kierownika robót Artura Witkowskiego oraz nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Nowogród. W malowniczym miasteczku nad Narwią w jednym z domów z niezwykle zadbanym ogrodem mieszkają 23-letni Adrian i jego dwie młodsze siostry Patrycja i Klaudia. Po śmierci rodziców chłopak został opiekunem prawnym sióstr. Próbuje stworzyć rodzeństwu namiastkę prawdziwego domu. Niestety z pensji ogrodnika nie może przeprowadzić generalnego remontu, którego wymaga budynek. Ekipa Katarzyny Dowbor pomaga osieroconemu rodzeństwu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...