Nasz nowy dom (31)

reality show Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Państwo Wiąckowie wychowali czworo dzieci i doczekali się wnucząt. Niedawno stali się prawnymi opiekunami trojga dzieci jednej z córek. Ich dom nie jest jednak odpowiedni dla wnucząt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk, kierownika robót Artura Witkowskiego oraz nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Państwo Jadwiga i Wiesław Wiąckowie wychowali czworo dzieci i doczekali się wnucząt. Mieszkają w dwupokojowym domu w Jaktorowie. Pewnego dnia jedna z córek zdecydowała, że nie chce już wychowywać swoich dzieci. Z dnia na dzień dziadkowie stali się rodzicami Mai, Pauliny i Oli. Ich dom nie jest jednak przystosowany do wychowywania dzieci. W budynku nie ma wody, kanalizacji i łazienki. Państwo Wiąckowie boją się, że dziewczynki zostaną im odebrane ze względu na złe warunki sanitarne. Przed ekipą Katarzyny Dowbor prawdziwe wyzwanie. Robotnicy w ciągu pięciu dni muszą nie tylko wyremontować zrujnowany dom, lecz także doprowadzić do niego wodę, położyć rury kanalizacyjne i zbudować łazienkę. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...