Szpital | sezon 2 odc. 211

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Morawski bada 60-letnią Lidię, która podejrzewa u siebie sepsę. Karetka przywozi też młodego mężczyznę, który prawie zamarzł na śmierć. Pacjent został zamknięty w chłodni na całą noc.

Oglądaj w telewizji

So 3.12 15:55
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Michał Morawski bada 60-letnią Lidię, która podejrzewa u siebie sepsę. Na oddział przyprowadził ją syn, z którym kobieta jest bardzo związana. Tymczasem karetka pogotowia przywozi młodego mężczyznę, który prawie zamarzł na śmierć. Pacjent pracuje w hurtowni owoców i został zamknięty w chłodni na całą noc. Jest nieprzytomny i bardzo wyziębiony. Przyjmuje go doktor Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...