Świat według Kiepskich | sezon 17 odc. 448: Okazja

serial komediowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Halinka otrzymuje od pacjenta prezent - butelkę wódki. Ferdek jest wzruszony tak wspaniałym gestem. Niestety żona kategorycznie oświadcza, że alkohol ma pozostać nietknięty.

Oglądaj w telewizji

Śr 26.01 17:00
Polsat Serialelogo

Opis

Ciąg dalszy perypetii Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego żony Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka) oraz ich dzieci Waldka (Bartosz Żukowski) i Marioli (Barbara Mularczyk), a także sąsiadów: Mariana (Ryszard Kotys) i Heleny (Renata Pałys) Paździochów oraz Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski). Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3 będą przeżywać kolejne problemy. Halinkę będą dręczyć koszmary, które naprowadzą ją na trop brutalnej zbrodni sprzed lat. Ferdek również przeżyje ciężkie chwile z powodu wódki, którą żona przyniesie od wdzięcznego pacjenta i zapowie, że butelka jest przeznaczona na wyjątkową okazję. Kiepskich odwiedzi również tajemniczy gość, który przedstawi się jako redaktor. Pod jego wpływem małżonkowie i ich dzieci zaczną marzyć o karierze w mediach. Tymczasem ich sąsiedzi Helena i Marian Paździochowie przypadkowo ujawnią swój talent wokalny. Natomiast Boczek spróbuje wprowadzić w życie szereg swoich śmiałych pomysłów.

W tym odcinku

Halinka otrzymuje od wdzięcznego pacjenta prezent - 20-litrową butelkę wódki. Ferdek jest wzruszony tak wspaniałym gestem. Niestety żona kategorycznie oświadcza, że alkohol ma pozostać nietknięty. Butelka zostanie otwarta dopiero podczas wyjątkowej okazji. Kiepski jest zdesperowany. Nerwowo zastanawia się, jakie wydarzenie mogłoby się stać taką szczególną sposobnością.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...