Komisarz Alex 3: Sekret (29)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sekcja zwłok Anny, zmarłej na skutek przedawkowania narkotyków, ujawnia, że została zamordowana. Podejrzenia padają na zakochanego w Wojtka. Bromski wzywa na pomoc psycholog śledczą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Jest on następcą Marka Bromskiego (Kuba Wesołowski), który został zastrzelony podczas jednej z akcji z rąk seryjnego zabójcy. W codziennej służbie Orliczowi pomagają podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i starszy aspirant Ryszard Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Podczas sekcji zwłok Anny, która rzekomo zmarła na skutek przedawkowania narkotyków, okazuje się, że prawdopodobnie ktoś ją zamordował. Podejrzenia padają na zakochanego w niej kolegę z pracy, Wojtka. W trakcie śledztwa komisarz Bromski i jego współpracownicy odkrywają, że kobieta od lat żyła samotnie i stroniła od kontaktów z ludźmi. Funkcjonariusze wzywają na pomoc doświadczoną psycholog śledczą Ewę Wilk, która specjalizuje się w tworzeniu profilów morderców i ich ofiar. Liczą, że pomoże im ona rozwiązać zagadkę śmierci Anny. Wkrótce, korzystając z jej wiedzy i pomysłowości, udaje im się wpaść na trop poszukiwanego zabójcy.

Występują

Twórcy

Ładuję...