Komisarz Alex 3: W hipnozie (36)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aneta budzi się w łóżku narzeczonego, który leży obok z nożem w plecach. Policja nie znajduje śladów włamania i walki. Podejrzenia padają na Anetę. Okazuje się, że jest w stanie hipnozy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Jest on następcą Marka Bromskiego (Kuba Wesołowski), który został zastrzelony podczas jednej z akcji z rąk seryjnego zabójcy. W codziennej służbie Orliczowi pomagają podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i starszy aspirant Ryszard Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Młoda kobieta, Aneta (Agnieszka Więdłocha), budzi się w łóżku swojego narzeczonego. Z przerażeniem odkrywa, że ukochany leży obok z nożem w plecach. Policja bada miejsce zbrodni, ale nie znajduje śladów włamania i walki. Podejrzenia padają na Anetę, która jednak nic nie pamięta. Szybko okazuje się, że jest w stanie hipnozy. Orlicz i jego współpracownicy szukają osób, które potrafią wprowadzać innych w taki stan. Wpadają na trop Gawryłowa, który leczy ciężko chore osoby przy pomocy hipnozy. Okazuje się, że jedną z jego pacjentek jest chora na raka matka ofiary (Ewa Wencel). Funkcjonariusze odkrywają, że kobieta zamierzała przepisać hipnotyzerowi cały swój majątek, przeciwko czemu ostro sprzeciwiał się jej syn.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...