Komisarz Alex 3: Bilet do śmierci (28)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda kobieta niespodziewanie słabnie na ulicy w środku miasta. Lekarzom nie udaje jej się uratować. W nocy nieznany sprawca zabija strażnika szpitala i zabiera ciało zmarłej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki). Jest on następcą Marka Bromskiego (Kuba Wesołowski), który został zastrzelony podczas jednej z akcji z rąk seryjnego zabójcy. W codziennej służbie Orliczowi pomagają podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i starszy aspirant Ryszard Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Młoda kobieta, Patrycja, niespodziewanie słabnie na ulicy w środku miasta. Ratownicy z pogotowia bezskutecznie próbują uratować jej życie. Ciało dziewczyny trafia do kostnicy. Stamtąd w nocy, jeszcze przed sekcją zwłok, zostaje skradzione. Nieznany sprawca morduje też strażnika, który pracował w szpitalu. Bromski i jego współpracownicy rozpoczynają dochodzenie. Wspiera ich Alex. Trop prowadzi funkcjonariuszy do pewnego baru, w którym pracuje przyjaciółka Patrycji, Olga. Okazuje się, że w sprawę może być zamieszany mąż zamordowanej. Tymczasem mężczyzna sam stara się wyjaśnić zagadkę śmierci ukochanej.

Występują

Twórcy

Ładuję...