Rodzinka.pl: Wirtualni przyjaciele (55)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomek i Magda wybierają się na koncert, niestety z planów nic nie wychodzi, gdyż muszą zająć się Kacprem. Najmłodszy z braci rozpacza, że Kuba nie przyznaje się do niego na Facebooku.

Oglądaj w telewizji

So 17.12 11:00
TVP Serialelogo

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Kacper za radą Ludwika przygotowuje ciepłą kolację - wszystkie składniki uzyskuje z proszku. Tomek i Magda wybierają się na koncert, niestety z planów nic nie wychodzi, gdyż muszą zająć się Kacprem. Najmłodszy z braci rozpacza, że Kuba nie przyznaje się do niego na Facebooku, a sam na portalu ma niewielu znajomych. Natalia i Maria odpoczywają w domu od Ludwika i Tomka. Ojciec szkoli syna w prowadzeniu samochodu. Natalia zastanawia się, co się dzieje z Marią. Przyjaciółka wcale się do niej nie odzywa. Okazuje się, że Kuba zna każdy ruch Marii z Facebooka. Kacper ogląda z Kubą horror, a później nie może w nocy zasnąć. Natalia tłumaczy chłopcu, że to tylko film i duchy nie istnieją, ale w pewnym momencie sama zaczyna się bać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...