Rodzinka.pl: Śpiwór dla czworga (198)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek komplementuje Boskich, by wyciągnąć od nich sporą pożyczkę. Marysia rozpacza, że jako matka z dzieckiem już nie znajdzie mężczyzny. Młodsi Boscy zakładają jej profil na portalu randkowym.

Oglądaj w telewizji

So 1.04 4:45
TVP 2logo

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Kacper chce się przekonać, co by się stało, gdyby nagle zaginął. Marek komplementuje Boskich, by wyciągnąć od nich sporą pożyczkę. Marysia rozpacza, że już nigdy nie znajdzie sobie mężczyzny, gdyż jest matką z dzieckiem. Młodsi Boscy zakładają jej profil na portalu randkowym. Paula daje Kubie wskazówki dotyczące zaręczyn. Z kolei Ludwik przygotowuje wykwintną kolację, by spędzić miło czas z Natalią. Ich plany krzyżują się, gdy bez zapowiedzi w drzwiach staje... Viola.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...