Rodzinka.pl: Albo ona, albo ja (199)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek śmieje się z Ludwika. Jego zdaniem przyjaciel się zaniedbał. Zosia podstępem zmusza Kacpra, by przyznał się do pocałunku z koleżanką. Później chłopak przypadkiem wyjawia ojcu sekret matki.

Oglądaj w telewizji

Pon 4.07 8:25
TVP HDlogo

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Ludwik bardzo się śpieszy, już jest przy drzwiach, gdy okazuje się, że Kacper musi iść do toalety. Marek wyśmiewa się z Ludwika. Jego zdaniem przyjaciel bardzo się zaniedbał. Zosia podstępem zmusza Kacpra, by przyznał się do pocałunku z ich wspólną koleżanką. Później chłopak przypadkiem wyjawia ojcu sekret matki. Maria i Viola zazdroszczą Natalii męża. Z kolei Paula stara się wymusić od Kuby miłosne wyznanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...