Rodzina zastępcza | odc. 311: Gry interesów

serial komediowy Polska 2009  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Majka i Kuba próbują odnaleźć się w roli rodziców. Do roli dziadka musi także się przyzwyczaić Jacek. Dzieciaki wpadają na pomysł jak nową sytuację wykorzystać materialnie...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Majka i Kuba próbują odnaleźć się w roli rodziców. Do roli dziadka musi także się przyzwyczaić Jacek, co nie jest dla niego najłatwiejsze. Dzieciom z kolei trudno pogodzić się z faktem, że przestały być w centrum uwagi. Szybko jednak wpadają na pomysł jak nową sytuację wykorzystać materialnie. Dochodzą do wniosku, że na niczym nie zarabia się tak łatwo, jak na sprytnie wyolbrzymianym poczuciu krzywdy. Najtrudniej ma teściowa Elizy, Krysia, która musi pogodzić się z faktem, że to nie ona jest babcią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...