Rodzina zastępcza | odc. 170: Prywatny detektyw

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzieci Kwiatkowskich opuszczają dom. Anka postanawia spędzić trochę czasu z mężem sam na sam. Alutce bardzo podoba się pomysł sąsiadki. Zamierza przygotować coś smacznego dla Jędruli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Dzieci wychodzą wieczorem z domu. Anka postanawia więc przygotować dla Jacka romantyczną kolację. Alutka przygotowuje Jędruli podobne atrakcje. Jednak na zmęczonym po pracy mężczyźnie nic nie robi wrażenia. Alutka dochodzi do wniosku, że mąż przestał ją kochać. Podejrzewa go nawet o zdradę. Tymczasem Policjant postanawia dorobić sobie do kiepskiej pensji i zostaje prywatnym detektywem. Proponuje Alutce, że zacznie śledzić Jędrulę. Alutka ma inny pomysł - prosi Ankę, by umówiła się z Jędrulą. Zamierza sprawdzić, czy mąż jest podatny na wdzięki innej kobiety. Tymczasem Jędrula przychodzi do Jacka i wyznaje, że sam już nie wie, jak ma spełnić oczekiwania żony. Jacek rozumie położenie sąsiada. Wieczorem prosi Ankę, żeby spotkała się z Jędrulą i powiedziała, czego może oczekiwać Alutka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...