Rodzina zastępcza | odc. 171: Serce siostry

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

U Kwiatkowskich pojawia się Ula. Jak zwykle kłóci się z Jackiem, który przez nieuwagę zalewa kawą jej maszynopis. Zanosi się na awanturę. Przychodzi Alutka. Proponuje Uli terapię hipnozą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Z wizytą u Kwiatkowskich pojawia się Ula. Jak zwykle kłóci się z Jackiem. Szwagier przez nieuwagę zalew kawą jej maszynopis. Czterdziestostronicowy dokument nadaje się tylko do przepisania. Anka, aby załagodzić sytuację, proponuje siostrze, że sama to zrobi. Ula jest wściekła na Jacka. Zanosi się na gigantyczną awanturę. Alutka, która właśnie wpada wizytą, nie rozumie, jak można tak źle traktować jej ulubionego sąsiada. Uważa, że Ula ma wobec niego jakiś podświadomy uraz. Proponuje jej terapię hipnozą. Ma ją przeprowadzić Kuba. Podczas zabiegu Ula wylewa wszystkie żale na Jacka. Najbardziej ją boli, że zabrał jej siostrę. Kuba próbuje za pomocą pstryknięcia palcami zmienić stosunek Uli do szwagra. Okazuje się, że pstryknięcia te działają nie tylko na Ulę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...