Rodzina zastępcza | odc. 306: Złoty interes

serial komediowy Polska 2009  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Michał, mąż Elizy, w poczuciu odpowiedzialności za rodzinę postanawia znaleźć dodatkową pracę. Niestety, zabiera się do interesów. Owocuje to pojawieniem się w domu dziwnych przedmiotów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Michał, mąż Elizy, w poczuciu odpowiedzialności za rodzinę, postanawia znaleźć dodatkową pracę. Zamiast jednak podjąć się prostego zajęcia, zabiera się do interesów. Owocuje to pojawieniem się w domu Kwiatkowskich dużej ilości najdziwniejszych przedmiotów. W końcu cała rodzina staje przed widmem bankructwa. W takiej sytuacji, jak zawsze, ratunek mogą przynieść tylko sąsiedzi...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...