Teleman

Rodzina zastępcza | odc. 235: Moc grejpfruta

serial komediowy Polska 2006  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Posterunkowy otrzymuje polecenie zwiększenia czujności z powodu zagrożenia terrorystycznego. Ambitny policjant postanawia się wykazać. Wymyśla spisek, który zamierza odkryć i zlikwidować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Jędrula jest ostatnio w bardzo kiepskiej formie. Alutka stwierdza, że to efekt zatrucia toksynami i decyduje, że powinien on przejść kurację oczyszczającą. Codziennie musi pić sok z greipfrutów. Problem jednak w tym, że Jędrula nie znosi tych owoców. Tymczasem posterunkowy otrzymuje polecenie, aby zwiększyć czujność z powodu narastającego powszechnie zagrożenia terrorystycznego. Ambitny i żądny sławy policjant postanawia się wykazać i popisać bohaterstwem. Ponieważ nie ma żadnych dowodów na obecność przestępców w najbliższej okolicy, wymyśla spisek, który zamierza następnie odkryć i zlikwidować. W ten sposób, bez niepotrzebnego ryzyka może wykazać się wielką odwagą i stać się sławny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...