Rodzina zastępcza | odc. 173: Hacker z urojenia

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjant ma zostać przeniesiony do elitarnej jednostki do walki z komputerowymi hakerami. Zastanawia się, czy nie mógłby potrenować na domowym komputerze Kwiatkowskich. Anka się zgadza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Do Kwiatkowskich przychodzi Policjant. W rozmowie z Anką ujawnia, że wkrótce zostanie przeniesiony do elitarnej jednostki do spraw walki z komputerowymi hakerami. Został już skierowany na specjalny kurs komputerowy. Zastanawia się, czy nie mógłby potrenować przedtem swoich umiejętności na domowym komputerze Kwiatkowskich. Anka zgadza się na tą propozycję. Wkrótce okazuje się, że groźny wirus zaatakował wiele warszawskich firm. Policjant podejrzewa, że tajemniczym hakerem jest Jędrula. Jego podejrzenia potwierdzają się, gdy znajduje u niego dyskietki z napisem "Śmiertelny wirus". Tymczasem Alutka po upojnej nocy z Jędrulą stwierdza, że jest w ciąży. Jej mąż jest przerażony tą informacją.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...