Szpital | sezon 3 odc. 263

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział ratunkowy trafia 40-letni Andrzej, który próbował popełnić samobójstwo. Tomasz przywozi do szpitala swoją dziewczynę. Pacjentka cierpi na dolegliwości żołądkowe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi na oddział 40-letniego Andrzeja, który próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna przedawkował leki psychotropowe. Pacjentem zajmuje się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. 24-letni Tomasz przywozi do szpitala swoją o dwa lata młodszą dziewczynę - Karolinę. Kobieta od kilku dni ma silne bóle brzucha, wymiotuje i ma ostrą biegunkę. Bada ją dr Eryk Wajman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...