Szpital | sezon 3 odc. 248

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział trafia 16-letnia Iga. Dziewczyna od trzech dni była na imprezie u kolegi i bez przerwy piła wódkę. Nagle straciła przytomność i spadła ze schodów. Upadając, rozbiła sobie głowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy trafia 16-letnia Iga. Dziewczyna od trzech dni była na imprezie u kolegi i bez przerwy piła wódkę. Nagle straciła przytomność i spadła ze schodów. Upadając, rozbiła sobie głowę. Pacjentką zajmuje się dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 30-letniego Kamila. Mężczyzna został pobity we własnym mieszkaniu. Jest w ciężkim stanie i ma problemy z oddychaniem. Zajmie się nim dr Michał Morawski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...