Szpital | sezon 3 odc. 234

serial paradokumentalny Polska 2014  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Pogotowie przywozi 15-letniego Mikołaja. Chłopak został ranny, gdy uciekał z domu swojej dziewczyny przed jej ojcem. Nabił się na ogrodzenie. Pacjentem zajmuje się dr Wójtowicz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi 15-letniego Mikołaja. Chłopak został ranny, gdy uciekał z domu swojej dziewczyny przed jej ojcem. Wyskoczył przez okno i chciał przeskoczyć przez ogrodzenie, ale nabił się na nie. Ma przekłute dłonie i poszarpane nogi. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na oddział ratunkowy przychodzi 66-letni Marian razem z wnukiem. Mężczyzna twierdzi, że podczas zbierania grzybów potknął się i nadział na kozik. Przyjmuje go dr Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...