Szpital | sezon 3 odc. 232

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR przychodzi 25-letnia Agnieszka. Na ulicy w pobliżu szpitala zaatakował ją szaleniec, który oblał twarz dziewczyny płynem do udrażniania rur. Pacjentce pomaga dr Wójtowicz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR przychodzi 25-letnia Agnieszka. Na ulicy w pobliżu szpitala zaatakował ją szaleniec, który oblał twarz dziewczyny płynem do udrażniania rur. Żrąca substancja poparzyła jej twarz i dostała się do oka, którego Agnieszka nie może z bólu otworzyć. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Pogotowie przywozi 22-letniego Sebastiana, który trenuje żużel. Chłopak miał wypadek podczas treningu. Jest przytomny, ale bardzo obolały. Krwawi z prawego ramienia i z trudem oddycha. Przyjmuje go dr Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...