Szpital | sezon 2 odc. 153

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy medyczni przywożą na SOR 15-letnią Paulinę, która nagle straciła w domu przytomność. Dominika Gajda podczas badania zauważa, że pacjentka ma na ciele ślady pobicia.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.02 1:45
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Ratownicy medyczni przywożą na SOR 15-letnią Paulinę, która nagle straciła w domu przytomność. Dominika Gajda podczas badania zauważa, że pacjentka ma na ciele ślady pobicia. Wkrótce okazuje się, że nastolatka wraz z koleżankami z osiedla okrada sklepy z ubraniami. Została pobita przez jedną ze swoich wspólniczek. Tymczasem 21-letnia Magdalena Sosińska przyprowadza do szpitala swojego 66-letniego partnera, który od kilku dni ma wysoką gorączkę, duszności i kaszel. Pacjentem zajmuje się dr Anna Nowicka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...