Teleman

Kuchenne rewolucje (11/13)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie Doroty, która ponad 10 lat temu otworzyła Karczmę Leśniczankę w Wielbarku. Biznes wymaga zmian więc doświadczona restauratorka przejmuje w nim stery.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie Doroty, która ponad 10 lat temu otworzyła Karczmę Leśniczankę w malowniczej miejscowości Wielbark. Właścicielka lokalu oddała swoją władze personelowi. Na menadżerkę wybrała Justynę, która musi dzielić obowiązki na pomaganie w kuchni i obsługiwanie gości. Ponieważ biznes wymaga zmian, doświadczona restauratorka przejmuje w nim stery.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...