Kuchenne rewolucje: Biała Podlaska, Pizzeria Solare (2/14)

program rozrywkowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Otwarcie pizzerii było spełnieniem marzeń Radka, który zdecydował się samodzielnie wykonać piec opalany drewnem. Sam zadbał o wystrój i menu. Klienci nie docenili jego starań i lokal świeci pustkami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler jako ekspert kulinarny i biznesowy w kilka dni przeprowadza rewolucje, dając właścicielom restauracji gotową receptę na sukces. Reszta zależy już od nich i decyzji, które podejmą - powodzenie może być krótko- lub długoterminowe. W nowym sezonie ekspertka zagości m.in. Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lubinie czy Łodzi.

Otwarcie pizzerii było spełnieniem marzeń Radka. Mężczyzna nigdy nie był we Włoszech, mimo to zdecydował się samodzielnie wykonać specjalny piec opalany drewnem. Sam też zadbał o wystrój i menu. Klienci jednak nie docenili jego starań i lokal świeci pustkami. Być może jest to efekt dużej konkurencji. Wszystko to sprawia, że właściciel czuje się zniechęcony i wypalony, a swoją frustrację często wyładowuje na pracownikach, których obwinia o brak gości. Magda Gessler spróbuje przekonać Radka do niezbędnych zmian.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...