Kuchenne rewolucje (3/14)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler odwiedza Tawernę, która powstała 20 lat temu w Dobrym Mieście. Mimo smacznych dań restauracja nie funkcjonuje najlepiej. Problemem są rodzinne konflikty właścicieli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej.

Magda Gessler odwiedza Tawernę, która powstała 20 lat temu w Dobrym Mieście. Lokal początkowo prowadzony był przez rodziców obecnego właściciela, Arkadiusza. W kuchni wciąż rządzi jego matka, która potrafi znakomicie gotować. Mimo smacznych dań restauracja nie funkcjonuje najlepiej. Problemem są rodzinne konflikty, które mają negatywny wpływ na biznes.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...