Teleman

Rafał Skalski

zdjęcie

Rafał Skalski w programie TV

Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
reżyseria
CANAL+ Sport Nd 9.05
1:30
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
reżyseria
CANAL+ Sport Nd 9.05
2:00
Rekruci: Krótka przepustka i do przodu! (4/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Nd 9.05
3:25
Rekruci: Ja, żołnierz (3/10)
reżyseria
CANAL+ Family Nd 9.05
19:45
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
reżyseria
CANAL+ Sport Nd 9.05
22:00
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
reżyseria
CANAL+ Sport Nd 9.05
22:30
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pon 10.05
2:00
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pon 10.05
2:30
Rekruci: Polegamy na sobie (5/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Pon 10.05
3:20
Rekruci: Ja, żołnierz (3/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Pon 10.05
4:10
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
reżyseria
CANAL+ Sport Pon 10.05
15:00
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
reżyseria
CANAL+ Sport Pon 10.05
15:30
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pon 10.05
16:45
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Wt 11.05
2:00
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Wt 11.05
2:30
Rekruci: Walka płci (6/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Wt 11.05
3:20
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
reżyseria
CANAL+ Sport Wt 11.05
13:00
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
reżyseria
CANAL+ Sport Wt 11.05
13:35
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Wt 11.05
19:00
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Śr 12.05
2:00
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Śr 12.05
2:30
Rekruci: Człowiek kontra maszyna (7/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Śr 12.05
3:20
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Czw 13.05
2:00
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Czw 13.05
2:30
Rekruci: Życie studenckie (8/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Czw 13.05
3:20
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Czw 13.05
6:00
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pt 14.05
2:00
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pt 14.05
2:30
Rekruci: Egzaminy (9/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Pt 14.05
3:25
W rytmie wolności: Eric Clapton (3/8)
reżyseria
CANAL+ Dokument Pt 14.05
4:10
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pt 14.05
6:00
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 So 15.05
2:00
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 So 15.05
2:30
Rekruci: Nowe początki (10-ost.)
reżyseria
CANAL+ Dokument So 15.05
3:20
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 So 15.05
6:30
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 So 15.05
7:00
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
reżyseria
CANAL+ Sport So 15.05
15:50
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
reżyseria
CANAL+ Sport So 15.05
16:25
Rekruci: Krótka przepustka i do przodu! (4/10)
reżyseria
CANAL+ Family So 15.05
19:05
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Nd 16.05
2:00
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Nd 16.05
2:30
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
reżyseria
CANAL+ Sport Nd 16.05
5:00
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
reżyseria
CANAL+ Sport Nd 16.05
5:30
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pon 17.05
2:00
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pon 17.05
2:30
Rekruci: Krótka przepustka i do przodu! (4/10)
reżyseria
CANAL+ Dokument Pon 17.05
4:10
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pon 17.05
13:10
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
reżyseria
CANAL+ Sport Wt 18.05
2:00
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
reżyseria
CANAL+ Sport Wt 18.05
2:30
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
reżyseria
CANAL+ Dokument Wt 18.05
16:50
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Śr 19.05
2:00
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Śr 19.05
2:30
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
reżyseria
CANAL+ Dokument Śr 19.05
16:55
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Czw 20.05
2:00
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Czw 20.05
2:30
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
reżyseria
CANAL+ Dokument Czw 20.05
23:35
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
reżyseria
CANAL+ Sport Pt 21.05
0:00
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
reżyseria
CANAL+ Sport Pt 21.05
0:30
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pt 21.05
2:00
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pt 21.05
2:30
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pt 21.05
17:00
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 Pt 21.05
17:30
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
reżyseria
CANAL+ Dokument Pt 21.05
23:30
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 So 22.05
2:00
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
reżyseria
CANAL+ Sport 2 So 22.05
2:30
Ładuję...