Twardzielki: Magdalena Loska (9)

serial dokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magdalena Loska jest wybitną zawodniczką ju-jitsu. Posiada czarny pas. Swoje zawodowe życie całkowicie związała ze sportem. Widzowie poznają historię tej wybitnej zawodniczki oraz jej bliskich.

Oglądaj w telewizji

Pt 19.04 9:50
CANAL+ Serialelogo
Pt 26.04 9:50
CANAL+ Serialelogo

Opis

Seria dokumentalna poświęcona wybitnym sportsmenkom - bokserkom, zawodniczkom MMA, ju-jitsu, muay-thai. Mimo że żyją w cieniu klubowych kolegów, nie poddają się i odnoszą sukcesy. Działają na przekór stereotypom dotyczącym roli kobiet w społeczeństwie. Widzowie poznają dziesięć poruszających historii, m.in. Joanny Jędrzejczyk, Ewy Piątkowskiej oraz Gabrieli Kuzawińskiej.

W tym odcinku

Magdalena Loska jest wybitną zawodniczka ju-jitsu, która jako jedna z zaledwie kilku kobiet w Polsce posiada czarny pas. Od dzieciństwa trenowała różne sporty - najpierw lekkoatletykę, później kilka innych dyscyplin, aż w końcu trafiła na ju-jitsu i pokochała je całym sercem. Magda pochodzi ze Szczecina, skończyła Akademię Morską i jest dyplomowanym marynarzem. Zamiast rejsów po morzu woli jednak rywalizację na macie. Swoje zawodowe życie całkowicie związała ze sportem. W tym odcinku widzowie poznają historię tej wybitnej zawodniczki, poznają jej syna, klubowych kolegów oraz przyjaciół z rodzinnego miasta. Twórcy przyglądają się także jej przygotowaniom do spełnienia kolejnego zawodowego marzenia - udziału w Mistrzostwach Świata w Kalifornii.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...