Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)

serial dokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Historia świetnej polskiej bokserki Karoliny Koszewskiej- Łukasik. Zawodniczka jest amatorską medalistką mistrzostw Europy i czterokrotną zawodową mistrzynią świata federacji WIBF, GBU i WBA.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.05 11:30
CANAL+ Serialelogo
Pon 3.06 11:30
CANAL+ Serialelogo
Wt 4.06 8:10
CANAL+ Dokumentlogo

Opis

Seria dokumentalna poświęcona wybitnym sportsmenkom - bokserkom, zawodniczkom MMA, ju-jitsu, muay-thai. Mimo że żyją w cieniu klubowych kolegów, nie poddają się i odnoszą sukcesy. Działają na przekór stereotypom dotyczącym roli kobiet w społeczeństwie. Widzowie poznają dziesięć poruszających historii, m.in. Joanny Jędrzejczyk, Ewy Piątkowskiej oraz Gabrieli Kuzawińskiej.

W tym odcinku

Historia świetnej polskiej bokserki Karoliny Koszewskiej-Łukasik. To wielokrotna reprezentantka kadry narodowej, amatorska medalistka mistrzostw Europy i czterokrotna zawodowa mistrzyni świata federacji WIBF, GBU i WBA. Po dziewięciu latach przerwy, podczas której całkowicie poświęciła się rodzinie i wychowaniu dzieci, powróciła na ring. Niewielu dawało jej szansę na dalsze sportowe sukcesy, ale Karolina nie ma w zwyczaju się poddawać.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...