Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE STACJE
Barwy szczęścia (2969)
19:35 - 20:00
Przepis dnia (69)
20:00 - 20:10
Barwy szczęścia (2970)
20:10 - 20:40
Przepis dnia (19)
20:40 - 20:55
Na dobre i na złe: Przeszłość na nowo (915)
20:55 - 21:55
Nasz nowy dom (307)
20:05 - 21:05
Milionerzy (716)
20:55 - 21:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
19:00 - 20:00
Na posterunku
20:00 - 22:05
Policjantki i Policjanci (1128)
19:00 - 20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (771)
20:00 - 21:00
Strażnik Teksasu (13)
19:00 - 20:00
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (3)
20:00 - 21:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (737)
19:00 - 20:00
Przetrwanie
20:00 - 22:35
Ukryta prawda (1177)
18:55 - 20:00
Hotel Paradise 8 (15/40)
20:00 - 21:00
Grethe Meyer: królowa duńskiego wzornictwa
18:30 - 19:40
Ukraińska czytanka: Oksana Zabużko
19:40 - 20:00
Na wschód od Hollywood: Weekend z królem
20:00 - 21:45
Sport
20:10 - 20:25
O mnie się nie martw (11)
20:25 - 21:20
Policjanci z sąsiedztwa 5 (29)
19:00 - 20:00
Premiera: Policjanci z sąsiedztwa 5 (30)
20:00 - 21:05
FILMOWE
Na pewno, być może
18:05 - 20:10
Premiera: Blackwater (3)
20:10 - 21:25
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (16)
19:05 - 20:05
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (17)
20:05 - 21:05
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
19:10 - 21:10
Emigracja XD (3)
20:00 - 20:35
Emigracja XD (4)
20:35 - 21:10
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
18:10 - 20:10
Kiedy ślub? (4)
20:10 - 21:00
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
18:40 - 19:40
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:40 - 20:00
Belfer 3 (1)
20:00 - 20:50
Belfer 3 (2)
20:50 - 21:35
Duża ryba
18:35 - 21:00
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
17:35 - 19:40
Agenci NCIS 15 (23)
19:40 - 20:35
Agenci NCIS 15 (24-ost.)
20:35 - 21:30
Black Adam
18:05 - 20:10
Wonka
20:10 - 22:10
Pani Davis: Great Gatsby 2001: A Space Odyssey (7)
19:30 - 20:25
Detektyw: Kraina nocy (1/6)
19:00 - 19:55
Detektyw: Kraina nocy (2)
19:55 - 21:00
Pogranicze w ogniu (13/24)
18:50 - 20:00
Jesteś Bogiem
20:00 - 22:35
Poirot: Niedziela na wsi
17:55 - 20:00
Fuks
20:00 - 21:55
Niewidzialny
18:25 - 21:00
Wojny magazynowe: Kanada 2 (34)
19:35 - 20:00
Skok
20:00 - 22:10
Alf 3 (4)
19:25 - 20:05
Zrozpaczeni jeźdźcy
20:05 - 22:00
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
19:00 - 21:00
Żużel: PGE Ekstraliga
17:30 - 20:15
Żużel: PGE Ekstraliga
20:15 - 23:00
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:40 - 20:30
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
20:30 - 21:00
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
19:00 - 20:00
Discovery golf
20:00 - 20:30
Cycling Show
20:30 - 21:00
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
17:30 - 20:30
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30 - 23:00
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20 - 20:00
Tenis: Turniej ATP w Miami
20:00 - 22:00
Cafe Futbol
18:30 - 20:20
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
20:20 - 22:30
Retransmisja
18:05 - 20:15
Odliczanie do EURO 2024
20:15 - 22:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać