Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE STACJE
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
10:45 - 11:35
Korona królów. Jagiellonowie (149)
11:35 - 12:10
Agrobiznes
12:10 - 12:30
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Zrujnowani, odbudowani
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2969)
11:50 - 12:30
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14/15)
11:30 - 12:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Telezakupy
12:20 - 13:05
Trudne sprawy: Miłość i pieniądze (949)
11:00 - 12:00
Policjantki i Policjanci (294)
12:00 - 13:00
Zbuntowany anioł (174)
11:00 - 12:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (16)
12:00 - 13:00
Detektywi (71)
11:00 - 12:00
W-11 - Wydział Śledczy: Niemowlę (606)
12:00 - 12:45
Skowronki na uwięzi
10:10 - 11:55
Tamte lata, tamte dni: Ewa Wiśniewska
11:55 - 12:35
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 11:10
Studio Lwów
11:10 - 11:30
Barwy szczęścia (2929)
11:30 - 12:00
Gość poranka
12:00 - 12:25
Jak żyje las: Drewno wokół nas
12:25 - 12:50
Wymazane z historii (3)
10:30 - 11:25
Nowy aranż 3: Kobieca sypialnia (3)
11:25 - 11:50
Premiera: WP News 11:50 (798)
11:50 - 11:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
11:55 - 12:55
FILMOWE
Kraina Lata
10:15 - 12:05
Dalej jest dzień
12:05 - 12:45
MacGyver 3 (21)
10:45 - 11:40
MacGyver 3 (22)
11:40 - 12:35
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Polska z góry: Bieszczady (3)
12:00 - 12:25
Polska z góry: Góry Stołowe (4)
12:25 - 13:05
Dom pogodnej starości
10:55 - 12:30
Dopóki mnie pamiętasz
10:50 - 12:25
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
12:25 - 14:00
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
11:05 - 11:40
Młody The Rock 3 (2)
11:40 - 12:00
Hollywood Buzz
12:00 - 12:25
Aktualności filmowe+
12:25 - 12:55
Agenci NCIS 15 (22)
10:50 - 11:40
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:40 - 13:45
Wielkie nieba!
10:25 - 11:50
Na słodko
11:50 - 13:15
Pępek świata 6: Major Anxiety (3)
11:00 - 11:20
Pępek świata 6: The Table (4)
11:20 - 11:45
Batman i Superman: Bitwa supersynów
11:45 - 13:05
Przyjaciele 10: The One with Phoebe's Wedding (12)
10:40 - 11:10
Szkoła jest nasza
11:10 - 13:00
Przygoda na Mariensztacie
11:05 - 13:10
Poirot 7: Zabójstwo Rogera Ackroyda
9:50 - 12:00
Panna Marple: Zatrute pióro
12:00 - 14:05
Świat według Kiepskich: Hobby (24)
11:00 - 11:30
Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
11:30 - 12:10
Świat według Kiepskich: Expo (225)
12:10 - 12:55
Komisarz Rex 5: Okup (69)
10:55 - 11:55
Katastrofy w przestworzach: Martwe stery (86)
11:55 - 12:55
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
10:35 - 11:30
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
11:30 - 12:20
Alf 3 (2)
12:20 - 12:50
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 - 13:00
Ligue1 Review
10:45 - 11:45
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:45 - 13:50
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:00 - 12:00
Snooker: Turniej World Grand Prix
12:00 - 13:15
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
11:00 - 12:00
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:00 - 13:15
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:30
Boks: Babilon Boxing Show w Żyrardowie
11:00 - 13:00
Piłka nożna
10:30 - 13:00
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
10:25 - 11:30
Piłka nożna
11:30 - 13:40
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać