Świat według Kiepskich | odc. 169: Znieczulica społeczna

serial komediowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paździoch prosi Ferdka o wysłanie go pocztą na Madagaskar. Kiepski spełnia jego życzenie. Halina jest zdruzgotana bezduszną postawą męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Paździoch ma niecodzienną prośbę do Ferdka. Chce, by sąsiad wysłał go pocztą w paczce na Madagaskar. Kiepski skwapliwie spełnia jego życzenie. Halina jest zdruzgotana bezduszną postawą swojego małżonka. Zarzuca mu permanentny brak ludzkich uczuć i odruchów. Jak się okazuje, Ferdek nie jest jedynym obywatelem cierpiącym na tzw. znieczulicę społeczną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...