Program TV na wtorek 26.03.2024
POPULARNE STACJE
Natura w Jedynce: Pszczoły - niewidzialny mechanizm
12:50 - 14:00
Złoty chłopak (146)
14:00 - 14:50
Jaka to melodia?
14:50 - 15:25
Audycje komitetów wyborczych
14:40 - 15:05
Interwencja
13:20 - 13:40
Trudne sprawy: Oczekiwanie na cud (1248)
13:40 - 14:40
Ukryta prawda (1593)
12:35 - 13:40
Ukryta prawda (930)
13:40 - 14:45
Detektywi (48)
14:45 - 15:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Sekrety zwierząt (5)
13:35 - 14:05
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
14:05 - 15:00
Gliniarze: Post Scriptum (478)
13:00 - 14:00
Na ratunek 112: Areszt domowy (397)
14:00 - 14:30
Na ratunek 112: Zaraził żonę ornitozą (398)
14:30 - 15:00
Policjantki i Policjanci (501)
13:00 - 14:00
Policjantki i Policjanci (502)
14:00 - 15:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (734)
13:00 - 14:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (371)
14:00 - 15:00
Szpital (990)
12:45 - 13:50
Sąd rodzinny (141)
13:50 - 14:50
Sędzia Anna Maria Wesołowska (574)
14:50 - 15:50
Wywiad z Erikiem-Emmanuelem Schmittem
13:25 - 13:45
Przypadek pani Bovary
13:45 - 14:50
Skowronki na uwięzi
14:50 - 16:35
Hala odlotów
14:10 - 15:05
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (6)
12:55 - 13:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (11)
13:55 - 14:50
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (12)
14:50 - 15:45
FILMOWE
Meryl Streep. Tajemnice i metamorfozy
12:45 - 13:55
Dalej jest dzień
13:55 - 14:35
Zemsta
14:35 - 16:25
Walker: Strażnik Teksasu (11)
13:30 - 14:25
Walker: Strażnik Teksasu (12)
14:25 - 15:25
Bezmiar
13:35 - 15:10
Polska z góry: Międzyodrze (2)
13:30 - 14:10
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (3)
14:10 - 14:35
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (4)
14:35 - 15:15
Zwyczajna kobieta (1)
13:00 - 13:40
Zwyczajna kobieta (2)
13:40 - 14:35
Zwyczajna kobieta (3)
14:35 - 15:25
Duma Brampton
12:30 - 14:20
Juno
14:20 - 16:15
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
11:50 - 13:55
Grantchester 4 (5)
13:55 - 14:50
Mistrzowskie pociągnięcie
12:15 - 13:50
Niespokojni
13:50 - 15:20
Pełną parą 2
13:25 - 14:50
Lorax
14:50 - 16:15
Odpływ
12:30 - 13:55
Fantastyczni przyjaciele 2: Santiago (6)
13:55 - 14:50
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
14:50 - 18:50
Pieczone gołąbki
13:10 - 15:10
Panna Marple: Uśpione morderstwo
12:00 - 14:00
Koniec świata (1/2)
14:00 - 15:55
Świat według Kiepskich: Eksperyment sen (105)
13:20 - 13:55
Świat według Kiepskich: Telejajka (234)
13:55 - 14:40
Zawiść
14:40 - 16:45
Katastrofy w przestworzach: Kto trzyma stery (44)
13:55 - 14:55
Katastrofy w przestworzach (182)
14:55 - 16:00
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
13:00 - 15:00
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1)
13:00 - 13:45
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
13:45 - 15:55
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
13:30 - 14:15
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
14:15 - 15:00
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
13:00 - 15:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:30 - 15:30
Sporty walki: FEN 24: All or Nothing we Wrocławiu
13:00 - 15:00
Cafe Futbol
13:30 - 15:00
Żużel: Kryterium Asów - Bydgoszcz 2024
12:20 - 14:20
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy do lat 21
14:20 - 14:55
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy do lat 21
14:55 - 17:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać