Nad rozlewiskiem... | odc. 7/13

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Umiera babcia Romana. Sławek przylatuje z Kanady na jej pogrzeb. Piernackiego niepokoi dziwne zachowanie narzeczonej. Jean Pierre, biologiczny ojciec Broni, chce odebrać Pauli dziecko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy losy bohaterów seriali "Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem" i "Życia nad rozlewiskiem". Znów śledzimy życie i miłosne rozterki trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi.

W tym odcinku

Umiera babcia Romana. Sławek przylatuje z Kanady na jej pogrzeb. Niedługo później jednak znowu wyjeżdża, ku niezadowoleniu Pauli. Piernacki rozmawia z Ewą o ślubie. Niepokoi go dziwne zachowanie narzeczonej. Nad rozlewisko przyjeżdża Jean Pierre, biologiczny ojciec Broni. Chce porozmawiać z Paulą o ich córce. Okazuje się, że planuje odebrać dziecko. Przerażona matka opowiada o wszystkim Marysi. Ewa wymyka się z domu i wyjeżdża do Warszawy. Henryk jest przekonany, że go porzuciła. Ukochana jednak szybko wraca i wyjawia mu swoją tajemnicę. Małgosia martwi się rozwodem córki. Marysia opowiada jej o powodach wizyty Jean Pierre'a na Mazurach. Paula próbuje pozbyć się dawnego kochanka. Postanawia go szantażować, wiedząc o jego malwersacjach finansowych.

Występują

Twórcy

Ładuję...