Nad rozlewiskiem... | odc. 12/13

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nad rozlewiskiem zjawia się dziennikarka TVP. Po rozwodzie Marysia jedzie do Krzysztofa. Leśniczy wyznaje jej miłość. Orest po mistrzostwach fryzjerstwa ma oferty pracy w całej Europie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy losy bohaterów seriali "Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem" i "Życia nad rozlewiskiem". Znów śledzimy życie i miłosne rozterki trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi.

W tym odcinku

Budowa drogi wciąż wywołuje niepokój u mieszkańców Ostródy. Basia radzi córce, aby poprosiła o pomoc Stratę. Wkrótce nad rozlewiskiem zjawia się dziennikarka Telewizji Polskiej, która przeprowadza wywiad z Jantar i Ewą Stern. Namówiony przez Agatę Kuba próbuje przekonać żonę, aby dała mu jeszcze szansę i wycofała pozew. Marysia odrzuca jednak taką możliwość. Po rozwodzie córka Małgosi wraca nad rozlewisko i jedzie do domu Krzysztofa. Leśniczy wyznaje jej miłość i prosi, aby z nim zamieszkała. Tymczasem Kuba spędza noc z Agatą. Orest wraca z mistrzostw fryzjerstwa z wieloma propozycjami pracy w całej Europie. Elwira obawia się, że wkrótce znowu zostanie sama. Wroński przywozi do kościoła swoją drogę krzyżową. Jego dzieło wzbudza zachwyt. Tomasz próbuje oświadczyć się Basi, ale ukochana niespodziewanie uprzedza go. Do Małgosi docierają złe wieści dotyczące budowy drogi.

Występują

Twórcy

Ładuję...