Program TV na wtorek 26.03.2024
POPULARNE STACJE
Komisarz Alex 18: Szkolny zabójca (220)
9:50 - 10:45
Ojciec Mateusz 27: Zmiana (346)
10:45 - 11:35
Korona królów. Jagiellonowie (148)
11:35 - 12:10
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Z wieszaka historii: Kolor, który prowokuje (1)
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2968)
11:50 - 12:30
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
Kuchenne rewolucje: Zielonki, Bistro Obora (13/15)
11:30 - 12:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Trudne sprawy: Przeklęte pieniądze (946)
10:00 - 11:00
Trudne sprawy: Szukam żony jak szalony (947)
11:00 - 12:00
Kobra - oddział specjalny (9)
10:00 - 11:05
Więzienie (156)
11:05 - 11:35
Więzienie (157)
11:35 - 12:05
Zbuntowany anioł (172)
10:00 - 11:00
Zbuntowany anioł (173)
11:00 - 12:00
Ukryta prawda (797)
10:00 - 11:00
Detektywi (70)
11:00 - 12:00
Kocie ślady
10:15 - 11:50
Przystań
11:50 - 13:25
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Kamperem po południu
11:10 - 11:30
Barwy szczęścia (2928)
11:30 - 12:00
Wymazane z historii (2)
10:30 - 11:25
Nowy aranż 3: Pokój dla młodego piłkarza (2)
11:25 - 11:50
Premiera: WP News 11:50 (797)
11:50 - 11:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (5)
11:55 - 12:55
FILMOWE
Poważny człowiek
10:15 - 12:10
Serce dębu
9:50 - 11:10
Zadziwiający kot Maurycy
11:10 - 12:45
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Kopciuszek i kamień życia
11:55 - 13:30
Zadziwiający kot Maurycy
10:10 - 11:45
The Office PL 3: Wykład (7)
10:15 - 10:40
The Office PL 3: Furgonetka (8)
10:40 - 11:05
The Office PL 3: Święta (9)
11:05 - 11:35
The Office PL 3: Blue Monday (10)
11:35 - 12:00
Pieśń skowronka
10:20 - 12:30
Agenci NCIS 15 (19)
10:05 - 10:55
Agenci NCIS 15 (20)
10:55 - 11:50
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
11:50 - 13:55
Tenis dla zaawansowanych
9:00 - 10:45
W aromacie kawy
10:45 - 12:15
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
9:40 - 11:05
Pępek świata 6: Unbraceable You (1/24)
11:05 - 11:25
Pępek świata 6: The Loneliest Locker (2)
11:25 - 11:50
Mroczna Wieża
11:50 - 13:25
Przyjaciele 10: The One with the Birth Mother (9)
10:25 - 10:55
Brygada
10:55 - 12:30
Wierna rzeka
10:10 - 13:10
Poirot: Niemy świadek
9:50 - 12:00
Świat według Kiepskich: Grubas (21)
10:30 - 11:00
Świat według Kiepskich: Grzech (22)
11:00 - 11:30
Świat według Kiepskich: Ostatni cham (222)
11:30 - 12:10
Komisarz Rex 5: Mordercza zabawka (66)
9:55 - 10:55
Komisarz Rex 5: Nagonka (67)
10:55 - 11:55
Katastrofy w przestworzach: Niemożliwe lądowanie (85)
11:55 - 12:55
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (5)
10:35 - 11:30
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (8)
11:30 - 12:20
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00 - 11:00
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 - 13:00
Ekstraklasa po godzinach
9:45 - 10:50
Ekstrapaka: 25. kolejka
10:50 - 12:00
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
10:00 - 11:00
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
11:00 - 12:00
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
10:30 - 11:30
Kolarstwo kobiet: Wyścig Gandawa-Wevelgem
11:30 - 12:00
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
7:30 - 11:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30 - 11:00
Boks: Rocky Boxing Night w Karlinie
11:00 - 13:00
Piłka nożna z archiwum
8:30 - 11:00
Piłka nożna z archiwum
11:00 - 13:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać